sklep

Zasobnik na łańcuszku - recykling

110,00 PLN
sprzedane

Opis
Saszetka została wykonana ze starego, wojskowego zasobnika służącego do noszenia amunicji wojskowej. Jej pojemne i funkcjonalne wnętrze pomieści najpotrzebniejsze drobiazgi. Saszetkę można nosić na dołączonym łańcuszku, jako niewielką torebkę lub wykorzystać własny, dowolny pasek do noszenia jej na biodrach. Wytrzymała tkanina wodoodporny brezent.
Produkt wykonany ręcznie z wtórnie przetworzonych materiałów - produkt finalny może nieznacznie odbiegać wyglądem i rozmiarem od opisu.
Wymiary:14x20x10cm

Nr przedmiotu : 267486
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ

Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
karta płatnicza / kredytowa   
konto PayPal   

Wysyłka
Termin realizacji zamówienia to 3-4 dni roboczych.


Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres trykotsklep@wp.pl lub zadzwonisz +48 600 912 115. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres trykotsklep@wp.pl. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach.

POZOSTAŁE W DANEJ KATEGORII