UPCYKLING DLA BIZNESU

Pomagamy firmom zagospodarować ich odpady tekstylne i zgodnie z ideą upcyklingu stworzyć z nich wartościowe produkty.

We współpracy z firmami proponujemy :

  • Przetwarzanie tekstyliów klienta na wysokiej jakości produkty, które powstają od pomysłu po kompleksową realizację. W projektach tego typu staramy się wykorzystać jak największą ilość tkanin i dodatków z odrzutu przy jednoczesnym uzględnieniu walorów estetycznych produktu. Przerabiamy worki, plandeki, części garderoby, ścianki eventowe, elementy banerów z czego powstają torby, gadżety, akcesoria. Upcyklingowe produkty mogą być sprzedawane, służyć jako prezenty dla pracowników, partnerów lub trafić na cele charytatywne.

 

  • Ekologiczne gadżety reklamowe uszyte lokalnie z poszanowaniem dla rzemiosła i pracowników. Wykonujemy torby, akcesoria z szczególnym uwzględnieniem zrównoważonej produkcji a jednocześnie proponując dopracowane, wysokiej jakości wzornictwo. Do szycia wykorzystujemy tkaniny z odrzutu jak i produkowane lokalnie z certyfikatami ekologicznej produkcji.

 

  • Warsztaty dla firm oparte na idei upcyklingu, gdzie pokazujemy, że potencjał tkaniny można wykorzystać w różny sposób a utylizacja to totalna ostateczność
  • Doradztwo w zakresie gospodarowania odpadami tekstylnymi i proponowanie rozwiązań szytych na miarę potrzeb firmy.

 

Skontaktuj się z nami i sprawdź jakie rozwiązania możemy zaproponować by dać drugie życie zbędnym tekstyliom w Twojej firmie.

BĄDŹmy w kontakcie

Dołącz do newslettera i

skorzystaj ze zniżki na zakupy!