Zwroty i Reklamacje

Aby dokonać zwrotu, najpierw skontaktuj się z nami i poinformuj nas o tym, wysyłając maila ze swoim numerem zamówienia na adres: factory@trykot.com

Później wystarczy, że wypełnisz formularz zwrotu (może być to formularz napisany odręcznie), który możesz pobrać TUTAJ, dołączysz do paczki zwrotnej wraz z paragonem (może być kopia paragonu lub inny dowód zakupu) i wyślesz na adres naszego magazynu: ul.Wazów 9, 05-126  Nieporęt.

Paczka pozbawiona formularza zwrotu jest przesyłką, którą ciężko nam zidentyfikować. Z uwagi na ograniczoną możliwość zidentyfikowania takiej przesyłki, paczkę przesłaną bez formularza zwrotu w środku termin 14 dni na zwrot płatności nie będzie obowiązywał.

Prosimy o dokonywanie zwrotu tylko tych rzeczy, które nie noszą śladów użytkowania, nie były prane i są niezniszczone.

Jak zwrócić produkt, krok po kroku.

Zwrot 1. Powiadom nas o chęci dokonania zwrotu mailowo na adres factory@trykot.com ciągu 14 dni od momentu dostarczenia przesyłki, następnie w ciągu kolejnych 14 dni nadaj do nas paczkę zwrotną. Zwroty dostarczone po upływie tego terminu nie zostaną zrealizowane.

2. Uzupełnij formularz zwrotu, który znajduje się w linku poniżej oraz dołącz go do paczki wraz z paragonem. Formularz zwrotu może zostać napisany odręcznie 

3. Zwracany towar należy odesłać na adres:

TRYKOT

ul. Wazów 9, 05-126

Nieporęt lub paczkomaty NPO01A.

Koszt wysyłki leży po stronie Kupującego.

4. Zwrot środków na konto klienta zajmuje maksymalnie 14dni od otrzymania zwracanego produktu.

5. Zwrotom nie podlegają produkty szyte na zamówienie lub modyfikowane wg wytycznych klienta.